| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Ce este ask.fm lumea si prieteni de pe facebook posteaza asta mi-e mi se pare o prostie si idiotenie altceva nu are ce sa faca.

Răspuns Câştigător
| MadaLina274 a răspuns:

Ask.fm este un site unde iti poti face prieteni si ei iti pot pune intrebari la fel si tu.Prietenii tai pot afla multe informatii despre tine din raspunsurile tale. Oamenii posteaza asta pe facebook deoarece ei vor ca lumea sa le puna multe intrebari si sa-i adauge la prieteni. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce întrebări mă? Alea cu notele? Cu întrebările perverse celor care dau like? Mda, le ştiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare o idioţenie facebook-ul, dar tot nu văd rostul vorbelor tale.

| franco2003 a răspuns:

Cred ca este ceva cu avioane

| MadaLina274 a răspuns (pentru franco2003):

laughing) nu are nimic de-a face cu avioanele...