| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

Ce este bookmarku si ce face?
Am salvat ceva si vreau sa sterg!
Se sterge?
Unde apare ce am salvat?
hellllp
Plssss
ajutor
funda mare

1 răspuns:
| LeMotán a răspuns:

Depinde ce browser folosesti (Internet Explorer, Mozila Firefox, Google Chrome, etc). Interfata difera intre ele. Bookmarkurile retin pagini pe care le gasesti si ti se par interesante, ca sa le poti accesa si altadata fara sa uiti adresa.
La Internet Explorer intri cu Ctrl+Shift+I, la Chrome dai pe cheia din dreapta sus apoi Manager de marcaje. Cand se deschide meniul, click dreapta pe bookmark si delete. happy