| dulse a întrebat:

Ce este iubirea? merita sa iubesti?

3 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

E acel sentiment care te ridica pan' la cer dar cand cobori, cobori prea brusc si...doare!
Oricat as suferi din dragoste niciodata nu o sa spun ca nu se merita. Pentru ca in momentul in care iubesti esti mai bun, nu poti vedea defectele celor pe care ii iubesti...

Apropo: Un LIKE te roooog http://www.facebook.com/#!/pages/BeCaUsE-Of-YoU/194540700600215
Multumesc!

| PisyKiss a răspuns:

Iubirea e. e un sentiment foarte placut. Atunci cand iubesti totul iti merge bine, fiecare zi e o zi speciala si plina de bucurii. Daca merita sa iubesti? Eu zic ca da dar trebuie sa descoperi singura.

| batmobile a răspuns:

"iubire" laughing