| RAY a întrebat:

Credeti ca se merita sa stau cu o fata doar pentru sex atat? sau sa mergi la prostituate asa nu ranesti pe nimeni? a treia optiune ar fi sa iubesti dar iubirea =suferinta

18 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu cred că ți-ar plăcea ca cineva să stea cu tine doar din interes.
Dacă mergi la prostituate duci o viață de curvar, asta vrei? Adică, ce naiba, nu poți trăi fără să faci sex?
De ce crezi că iubirea este sinonim cu suferința? Poate ai întâlnit doar profitoare și nesimțite, dar sunt și fete sufletiste care știu să iubească, nu multe dar sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Mare dreptate ai Totosel big grin

| FemeiaPisică a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă îmi dai dreptate, atunci așa este. Îmbrățișări.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo iti zic doar atat: distreaza-te cat mai poti sex si atat ca va veni o vreme cand vei plange dupa bagabonteala

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asa e bro ai dreptate foarte mare, auzi vaca aia nu da si banii?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu frate numai lapte laughing

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pacat ca eu as avea nevoie de una care da banii

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Man ai fb?

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns:

Nu se merita decat daca asta vrea si ea
Mergi dar nu e ok
Iubirea in niciun caz nu este sinonim cu suferinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merita doar daca aveti acelasi interes.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nu cred ca se merita. Iubirea =ceva frumos cel putin pentru putin timp dar tot ai o amintire frumoasa.

| AnNVidoff a răspuns:

LoveSleep boss! laughing)))
Mare rekt i-ai dat! laughing)
Nu e ok totusi! happy
Adica poate ca ea simte ceva! happy
Curve exclus! Freci varful penisului tau de varful antecedentului! laughing)
Stai cu ele doar pentru sex! Fetele nu sunt proaste, candva o sa isi dea seama si o sa te lase! happy

| RAY explică (pentru AnNVidoff):

Clar de aia nici nu vreau sa imi bat joc de cineva

| AnNVidoff a răspuns:

Iubirea egal suferinta mereu, dar suferinta din dragoste, altfel la prima cearta iti bagi picioarele! happy
Dragostea nu este pentru toti! happy
Incearca si dragoste cand te plictisesti! happy
Suferi pentru ca iti pasa! happy
Dar nu e mereu suferinta, depinde si de fata si de mai multe! happy
Nu te baga, ramai la ce ai acum! laughing)

| AnNVidoff a răspuns:

Intreab-o pe fata ce simte! happy
Poate si ea vrea doar sex, dar vezi sa nu ajungi in situatia sa fie moarta dupa tine si sa iti fie mila de ea! happy
Ce ai face daca maine vine la tine o tipa si iti zice:"Te iubesc mult de tot si ma bucur ca si tu, iar daca vreodata ne vom desparti, eu ma voi sinucide!", ce faci? :? laughing)

| nedeea86 a răspuns:

Nu sunt de acord cu niciuna. happy

Iubirea nu inseamna suferinta si atat. Important e sa o experimentezi cu persoana potrivita. Ca o experimentezi cu persoana nepotrivita, e alta poveste. happy
Te ajuta cu ceva ca stai cu cineva doar pentru sex? In afara de sex. happy
Prostituate... doar daca nu ai altceva mai bun de facut cu viata tawinking

Viata nu e atat de tragica precum pare. Conteaza ce alegeri faci. Ele te definesc.winking

| Ioana0427 a răspuns:

Iubirea nu inseamna suferinta. In orice caz, nu vei intalni iubirea adevarata la varste fragede! Ce e al tau e pus deoparte.