| JohnnyS a întrebat:

Ce este mai bun, iphone 5 sau s3? Eu stiu ca iphone`ul este de fite.Dar vreau parerea voastra!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amandoua sunt telefoane bune si la urma urmei au cam aceleasi performante, diferenta majora e ca la iphone dai vreo 200E in plus ca are desenat un mar pe el

| Electro622 a răspuns:

Iphone pentru ca s3 si toate galaxyurile sunt din niste materiale foarte proaste (plastic) iar iphone5 are pe spate titan(pe bune)cu toate ca e ff usor, are margini din metal adevarat si ecran din sticla ceea ce il face ca la cea mai mica atingere a degetului sa functioneze (ee foarte foarte rezistent) si daca dai cu s3 odata de pamant cu ecranu in jos adio touch...si iphone are si designul mai bun(si e mai greu de furat decat s3 ca vine unu si til ia numai decat) rolling on the floor; iphone are un soft mai bun decat android( IOS) cel putin asa mi se pare (mentionez ca am avut ambele telefoane); si sa recunoastem de asta iphone e mai scump decat s3 datorita materialelor, macar daca e mai scump caltitativ e mult mai sofisticat; iar gandeste-te si tu cum de atunci cand a aparut iphone au scos si cei de la Samsung galaxy; cum de atunci cand au bagat cei de la Apple app store au bagat si aia de la Samsung android marchet(acum google play); si cand a scos iphone SIRI(asistenta vocala) au inceput si cei de la Samsung sa bage pe galaxy IRIS alta asistenta vocala straight face serios acum; eu iti recomand iphone din toate punctele de vedere si daca iti iei poti sa incerci sa il intepi pe spate cu un cutit sa vezi ca ramane intact(din cauza titanului); apropo cei de la Samsung au fost prinsi furand tehnologie de la Apple (respectiv iphone), sa stii ca sa calculat si iphone 5 are dimensiunea perfecta a ecranului (adica nu iti strici ochii din cauza telefonului); ceea ce la Samsung galaxy sigur se intampla, iphone are si memoria mai mare iar daca il pierzi are sitem de gasire prin GPS adica til mai si recuperezi laughing...ei bine e alegerea ta! succes

| Marian001 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei S3 ca-i mai ieftin decat iphone si e mai bun si are aspectu-l mai frumos

| xXAn0nymXx a răspuns:

Din punctul meu de vedere iphone este mai bun decat s3 deoarece:
-are memori mai mare
-este MUUULT mai rezistent
-esti si ma elegant fin mai mic nu ca s3 ditamai "boxa" la ureche adica are dimensiuni mai reduse iphone 5
are sistemul de operare mai performan
De aceea astia de la Samsung au facut Samsung galaxy S4 pentru ca iphone 5 era mai bun ca s3 si erau ofticatilaughing deci bafta te sfatuiesc la un iphone 5

| JohnnyS explică (pentru xXAn0nymXx):

Pai si de aia imi place mai mult s3, ca e mai mare si se aude mai tare laughing

| TheHobbitHere a răspuns (pentru xXAn0nymXx):

Nu e mai rezistent al meu imediat s-a spart... oricun e mai bun de 2 ori s3