| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Ce este mai bun? Mersul pe jos sau mersul pe bicicleta?

Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ambele. happy

Avantajul mersului pe jos:ti se dilueaza vasele de sange, iar sangele circula normal.
Dezavantajul:iti obosesc picioarele

Avantajul mersului cu bicicleta:in timp ce pedalezi, iti lucrezi musculatura picioarelor si in plus este sanatos la inima.
Dezavantajul:iti amorteste fundul laughing

Sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ambele sunt foarte bnunewinking sunt niste exercitii fizice foarte bunewinking mai bine decat cu masinawinking

| Neimportant a răspuns:

Mersul pe jos pentru că faci puţină mişcare şi nu strică.
Baftă!

| Larisa_3441 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca mersul pe jos si am mai intrebat si alt epersoane si tot asa au raspuns deoarece daca stai bine sa te gandesti pui toti muschii in miscare cand mergi si sti cum se supune mersul pe jos face piciorul frumos sper ca te-am convins

| crysstyann a răspuns:

Eu zic ca mersul pe bicicleta ajuta mai mult iti intareste muschii picioarelor foarte mult si mai are si alte beneficii

| TrollHeart a răspuns:

Cu bicicleta! pentru ca cu bicicleta faci mai mula miscare! funda? xD big grin

| alessia_7452 a răspuns:

Pai in primulrand amandoua sunt bune dar este mai bun mersul pe bicicleta pentru ca atunci dai si din muschi de la picioare si faci efort si cu mainile asa ca mergi mai mult pe bicicleta