| Anca95 a întrebat:

Ce este mai exact educatia antreprenoriala?

4 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Te invata cam ce ar trebui cum sa te ocupi de o firma. Ce iti trebuie sa o deschizi, cum o gestionezi, ce responsabilitati are un antreprenor (director) ce responsabilitati si drepturi are un angajat etc.
Oricum nu e cine-stie-ce, ai sa vezi ca o sa fie o ora lejera happy

| Chris a răspuns:

Este o materie ce se studiaza in clasa a X-a. Este vorba despre cum incepi si gestionezi o firma, ma rog, o afacere, in general.

| Aasdfghj a răspuns:

Eu nu prea am facut cine stie celaughing am vb despre afaceri si chestii de genu`big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac anul asta m-am uitat putin pe ea, e legat de comert, marketing, afaceri.