| anonim_4396 a întrebat:

Ce se face la educatia antreprenoriala si ce este de fapt?

6 răspunsuri:
| alessyca a răspuns:

Te invata despre deschiderea unei afaceri sau a unei firme. de ex:treaba cu tva'ul, sau chestiile alea cu s.r.l etc nu'mi mai amintesc mare lucrubig grin

| Angellina a răspuns:

Inveti despre cum sta treaba daca vrei sa-ti deschizi firma. inveti despre buget, despre ceea ce ce se tine cont ca sa iti deschizi propria afacere.

nu e un obiect greu, eu personal l`am gasit interesant. cam multe informatii, cel putin eu, am primit, dar daca profa ta e mai de treaba, iti da doar esentialul.

| sigmanet a răspuns:

Te invata, daca vrei sa devii antreprenor, ce ai de facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi...cica te invata sa fii un bun afacerist.chestii legate de firme, cum se deschide o firma...si sigur te va pune sa faci un proiect impreuna cu alti colegi in care tu sa incerci sa-ti deschizi o afacere. e f simplu.bafta

| flavius93 a răspuns:

Acum am inceput clasa a 10 a la tehnic... si am si eu aceasta materie... chiar eram curios ce este. multumesc pentru rapsuns tongue