| anonimaa a întrebat:

Ce exercitii pot sa fac ca sa mi se ingroase picioarele vizibil intr-o lunahappy
as vrea in special gambele fiindca sunt cam subtiri pentru restul corpuluicrying am muschi la picioare si daca nu as fi avut picioarele erau de 2 ori mai subtiri deci trebuie sa fac mai multihappy
daca ati incercat ceva orice spuneti-mi si miehappy. nu-mi sugerati sa merg la sala fiindca nu am cum vreau exercitii pe care sa le fac acasahappy

Răspuns Câştigător
| cosmin_2318 a răspuns:

Buna.sai coarda. cate 10 15 min pe zi.sai odata 2 3 min dupa aia stai un pic si o ei de la capat. dupa ai putea alerga jumatate de ora pe calcaie.si o sa se cunoasca imediat rezultatele

2 răspunsuri:
| crazygamer a răspuns:

Sa faci pasi pe loc...si incearca sa cauti pe youtube sigur o sa gasesti acolo cele mai eficiente exercitii tongue

| danut a răspuns:

Singurele exerciti care-ti maresc nivelul muscular la picioare sunt, bicicleta (statica sau normala) si mersul pe jos, in special la munte. Ceva mai lent este inotul.