| lolipop_6710 a întrebat:

Bunaaa
vine vara si as vrea sa arat cat mai binee
am 14 ani 1.69-1.70 48-49 de kg
si am picioarele destul de lungi,, am incercat sa fac niste exercitii pentruu a ma mentine dar am observat ca de la un timpp picioarele s.au ingrosat si am inceput sa fac muschi NU VREAU MUSCHI vreau picioare mai subtiri
stiti cumvaa niste exercitii careee sa imi subtieze picoarele nu sa le faca musculoasee vreau pic feminine. sau sa imi spuneti exercitiile pe care trebuie sa le evit.
IN partea exterioara a coapselor am observat ca sau maritt exact deasupraa genunchiului
mersii FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| anyshor a răspuns:

Paii in primul rand trebuie sa mananci sanatos ( fara grasimi si fara dulciuri ). in special FRUCTE. Te vor ajuta foarte mult! In al doilea rand nu trebuie sa faci orice fel de exercitii pentru a slabi si a avea picioarele cat mai frumoase. Iate dupa acest site care te va ajuta foarte mult si in putin timp vei arata perfecta :*. http://healthy.kudika.ro/......tml...Sper ca te-am ajutat. Funda`?:>

4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Scumpo mersul este cel mai sanatos si desigur ieftin si FOARTE GRATIS.mergi cat mai mult posibil(fara sa exagerezi desigur)big grinbig grin

| catosp a răspuns:

Evita exercitiile cu greutati. pentru un picior frumos alergatul e singura solutie.happy

| sTaRrrrr a răspuns:

Ai nevoie de timp, un stil sanatos de a manca si sport(plimbari, gimnastica, dans. orice implica miscare si iti face placere).

| lolipop_6710 explică:

Nu prea mananc grasimi si dulciuri odata la nustu cat timp... nu prea imi plac,
mananc multe legume chiar si mor dupa frunctee.
acum sper sa nu fie constructia mea asa
.