| εʟεпα a întrebat:

Ce exercitii sa fac ca sa pot scapa de burta si sunca?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

@roxana daca tu faci alea si cica esti sportiva cineva te-a mintit intr-un mod superb. si mai dai si sfaturi. alergatul iti antreneaza toti muschii nu numai picioarele (inclusiv abdomenul si oblicii, din cauza miscarii din bazin). abdomenele sa le faci in 4 serii a cate 40 si zilnic sa cresti numarul lor, pana treci de 100 pe serie. flotari? vrei sa faci spatele cat tractorul? sau sa ai pectorali nu sani? daca vrei un piept frumos poti face dusuri scotiene (cauta pe net). tractiuni? de ce? vrea sa slabeasca nu sa participe la MR olympia 2012. rezuma-te la jogging si abdomene DAR facute cum trebuie. lasa flotarile si tractiunile pentru barbati sau culturiste ca roxana

| Roxana90roxana a răspuns:

Alergi prin parc, abdomene, flotari, tractiuni big grin

alergatul : iti face picioarele frumoase
abdomene: iti lucreaza abdomenul
flotari: iti intareste spatele, face pieptul frumos
tractiuni: pentru muschii mai mult...thinking

eu sunt sportiva. daca ai nevoie de sfaturi imi ceri:d:d:d

| alinutzy19 a răspuns:

Abdomene si sa alergi

| Ceas a răspuns:

Abdomenele nu sunt pentru dat burta josrolling on the floor)), ci pentru definire(asa zise patratele), dar asta nu cand ai asa zisa "burta". singura solutie e sa alergi si sa ai o alimentatie corecta(dieta).nu manca dupa 6:d