| Crysty_9003 a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru piept? cu sau fara greutati big grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Tot cea ce este impins, functioneaza pentru piept. Tot cea ce este tras, functioneza pentru spate. Abdomenul, nu are nici o legatura cu pieptul. Pa!

| YoungSteve a răspuns:

Kosty si ersiluka va rog mult sa faceti 5000 de abdomene pe zi si sa vedem daca vi s-au dezvoltat pectoralii...straight face poate nu stiti unde e pieptu :-\. Incearca sa faci tractiuni si flotari

| SoNevable a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai bune
incearca vreo 200 pe zi cu pauza de 5 min cand ajungi la 100

| SoNevable a răspuns:

@ersiluka cred ca nu mai vezi bine...
fata... eu sunt primul, dar nu conteaza asta. Conteaza parerea lui Crystywinking

| ersiluka a răspuns:

Abdomene :X stiu de la un coleg care se duce la liceu militarbig grin

| ersiluka a răspuns:

Eu am zis prima deci eu merit fundalaughing

| borla a răspuns:

Ce abdomene fratilor? pentru piept? pentru piept sunt flotarile...chair daca sunt comnue, dar functioneaza fa vreo 100 pe zi si o sa vezi! scrie pe youtube chest workuot si os avezi mai multe