| Likkaaa11 a întrebat:

Ce expresii folositi cel mai des?

7 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

"fată"..Devine enervant -_-

| AtateaConditii a răspuns:

Asa de dragut si de pufos. Bagami-as. Du-te-n puii mei.

| Axys a răspuns:

Cel mai des injur bag in aia masi pe toti laughing ori la nervi ori la gluma laughing) indiferent asta zic laughing
Sau daca sunt nervoasa sau bine dispusa zic pupa sa treaca laughing cher daca n-am nimic laughing imi place pupata laughing) hahahahaa umblu cu magarii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dra...adică naiba.
Câcat.
Mori.
FML.

etc

| LoveYou7784 a răspuns:

"Puii mei,, "Biniii,, "ai de ..mea,, laughing, "okk,,
"Bag Pixu,, "The ***,,

| RaDuk a răspuns:

"Sti?". "Intelegi?", "P**a mea!"

| 666SATANA666 a răspuns:

Baga-mi-as ***
Date-n P**a mea
iar de aici poti intelege ca am impresia ca am sindromul tourette (sindromul injuraturilor), nu sunt capabil sa vorbesc normal fara sa bag cel putin 5 injuraturi intr-o fraza.