| mehanna2000 a întrebat:

Ce fac daca imi place de un baiat care cred ca si el ma place dar se mai da si pe la o fata. Ce fac ca sa il impresionez si sa ma placa mult. Va dau daca as putea la toti care imi raspundeti funde. Help!

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Eu spun sa i propui sa iesiti undeva in oras sa va duceti prin parca la un suc undeva unde sa fiti numai voi 2 sa vb cu el intre 4 ochi sa i spui ce simti si sa incerci sa te apropii de el si poate va combinati.winking trebuie sa vb cu el.ca mai tz sa nu ti para rau ca ai avut sansa si l-ai pierdut fara sa i spui ce ai simtit pentru el.

3 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Am vorbit odata cu un baiat si el mi-a spus ca baietilor le place sa fie intrebati direct daca il placi si el daca zice NU isi poate da seama in timp ca te place de fapt, iar daca zice Da...Let's GO!

| mehanna2000 explică:

Miar fi cam greu sa-l intreb asa

| mihai12_8604 a răspuns:

Eu sunt baiat deci si mie imi place de o fata daca m-ar place mi-ar placea sa ma intrebe daca o plac.