| larysa_1699 a întrebat:

Ce fac daca imi place de un baiat si ii place si prietenei mele tot de baiatul ala? dau fundita daca ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Gabryelootsa a răspuns:

Cel mai corect e sa-l lasati pe el sa aleaga pe una din voiwinking si asa nu se va supara nimeni si nici nu va ve-ti certahappy baftabig grin funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Sa vorbesti cu el sa vezi ceea ce simnte pentru tine pentru ea si apoi sa iti dai seama daca mai merita sai acorzi atentie ca poate lui i place de tine sau poate i place de ea si daca i place de ea nu are rost ca poti gasi pe altul si pot ei sa fie fericiti sau ai putea sa ii oferi sansa prieteni tale si sa te dai la oparte sa fie ea cu el sau ai putea sa incerci sa vb din ce in ce mai mult cu el sa va cun din ce in ce mai bine sa il faci sa te vrea din ce in ce mai mult si sa fi impreuna cu el spersa faci ceea ce trebuie:X

| marcel_8906 a răspuns:

Mie mai mult imi pare ca prietenei tale nu ii place de baiatul ala,ci vrea ca sa nu ramie in urma ta,incearca shii zi ca iti place deja de un alt baiat,si o sai vezi reactia, daca tot e ca inainte, las-o sa se intilneasca cu el fiindca o sa-ti pierzi prietena.dar nu uita sa vorbesti cit mai mult despre baiatul improvizat sau unul din scoala.X-(fundita?