| anonim_4396 a întrebat:

Mie si prietenei mele ne place de acelasi baiat dar baiatul nu stie ca noua ne place de el. Cum sa-l intreb fara sa se simta prost?

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Niciodata nu intrebi un baiat daca te place. Doar daca esti impreuna cu el de cateva saptamani, luni si asta doar pentru a te alinta.
Pentru a vedea daca ii place de una dintre voi, faceti avansuri, invitati-l in oras, la un suc, la un ping-pong, etc. Faceti-l voi sa se indragosteasca si el de una dintre voi. Sau vreti menaj a trois?
Desi eu va sfatuiesc sa nu iesiti amandoua cu el. E un joc periculos. Daca ii va placea doar de una dintre voi, cealalta va suferi.
P. s. Uneia dintre voi, garantez ca nu ii place de el ci e doar o autosugestie impusa de cealalta. Acum tu sti mai bine care a fost prima care s-a "indragostit" de el.
Bafta!