| lavy136 a întrebat:

Ce fac daca un baiat e obsedat dupa mine?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pui pe unu sa il cuminteasca daca te deranjeaza asa sa nu mai fie in gat dupa tine.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Fugi,sau stai!
Trebuie sa alegi,daca merita, stai, daca nu merita fugi!

| Celnikar96 a răspuns:

Fate ca vorbesti la telefon cu "ibitul tau" si poate o sa te lase in pace laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DjGirl a răspuns:

Pur si simplu nu il bagi in seama sau ii explici ca nu iti place ceea ce face si poate te lasa in pace.

| mariuca2013 a răspuns:

Pai daca iti place si tie de el...va imprieteniti. Daca e PREA obsedat, ori ii zici sa te lase in pace, ori mai astepti catva timp, poate ii trece