| cosmin111 a întrebat:

Ce fac l-a imprimanta hp deskjet 3745? Dau sa printeze dar nu recunoaste cartusele (imi apare o poza sa le bag ) iar ele sunt baga-te, am dat cu servetelul pe unde curge amandoua lasa cerneala de ce nu imi printeaza help!

Răspuns Câştigător
| Mike959 a răspuns:

Probabil sunt reincarcate si din pacate multe imprimante deskjet sunt facute fie sa mearga mearga numai cu cartuse originale schimbate nu reincarcate fie le accepta de cateva ori reincarcate dupa care nu le mai recunoaste!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ti s-a stricat senzorii care detecteaza cartusele, asa am patit eu cu una HP PSC 1410 si nici un cartus nu-mi mai recunoaste.