| prizeFTW a întrebat:

Ce face optiunea "ciupeşte" de pe facebook? Eram pe profilul unui coleg am dat la setări şi am văzut "ciupeşte".
Fundă!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Optiunea ''ciupeste'' foloseste la atragerea atentiei catre persoanele de sex opus adica mai pe scurt, daca baietii vor sa se bage in seama cu o fata mai intai o ciupesc si apoi sicuta cu eawinking. Insa aceasta ''ciupeala'' se poate face si intre prieteni. happy

5 răspunsuri:
| stefanutza a răspuns:

In momentul in care ai "Ciupeste" pe Facebook, e un fel de aplicatie care in momentul in care intri pe profilul cuiva si apesi acolo, persoana respectiva pe care " ai ciupito"" primeste o notificare cu X te-a ciupit! Sper sa te ajute raspunsul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să-ți pape din funduleț, nu da click.

| prizeFTW explică (pentru anonim_4396):

Bă eşti gay? straight face Du-te...

| anonim_4396 a răspuns (pentru prizeFTW):

Hai cu mine.

| prizeFTW explică (pentru anonim_4396):

Ce mă? Unde? Ce?