| Adellee a întrebat:

Ce facem pe cat incepem scoala? Ca cica s-a dat la Tv ca s-ar incepe miercuri nu martithinking

Răspuns Câştigător
| nikol_8225 a răspuns:

Miercuri
e sigur ptc am vb si cu diriga-miu si mi-a spus si mama
[fundita?]

10 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Martihappy

| Piiink a răspuns:

Miercuri se inkepe :* Am intrebat`o pe direktoarea de la mine de la scoala :*

| Bee123 a răspuns:

Marti!

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Depinde de regiune, in Constanta de ex se incepe miercuri, dar in alte judete poate se incepe marti. deci, ce ai auzit, e bine, miercuri. dar mai bine, asc la radio local.winking

| Adellee explică:

Ok.deci nimeni nu e sigursad

| Adellee explică:

Nu e niciun profesor pe TPU?hee hee

| Saya_1767 a răspuns:

Si daca incepe marti si daca incepe miercuri eu tot miercuri ma duc pentru ca asa ni s-a zis la scoala.Si nu ma duc nici in ruptul capului in a-3-a zi de Paste. Miercuri se incepe.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Eu incep marti. sad

| Tεყα a răspuns:

Pai cred ca marti incepe scoala.sau daca nu esti sigura poti sa incepi lunea viitoare laughing.:d

| Sakura1pinky a răspuns:

Miercuri incepem scoala.