| afrodita3333 a întrebat:

Ce faceti anul asta de revelion? Va bucurati ca vin sarbatorile?

11 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da ma bucur multtt :X probabil il voi face la prieteni

| TheAce a răspuns:

Sarbatorile au fost mereu speciale pentru mine, o saptamana la care tin foarte mult si pe care o simt si mai bine dupa ce impodobesc casa si cumpar cadouri (sunt Mos Craciun deja de vreo 2-3 ani in casa). Craciunul asadar acasa (si noaptea un pub evident) iar revelionul alaturi de prieteni in Maramures.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.De craciun si revelion in familie.Astept sarbatorile :X.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Inca nu stiu ce voi face de Revelion, insa nu stiu de ce, fata de alti ani, nu prea ma bucur asa de mult. :I

| Cataliciiii a răspuns:

Da, momentan nu stiu ce fac.

| Demise a răspuns:

Da, mă bucur foarte mult.
Încă nu m-am hotărât ce fac anul acesta, dar cel mai probabil voi sta acasă cu familia sau voi merge la nişte prieteni.

| Xtadelo a răspuns:

Care sarbatori? oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma bucur neaparat ca vine Revelionul.Ma bucur mai mult ca o sa am o "noapte alba" cu iubitul meu, pentru ca de revelion o sa-mi petrec toata noaptea cu el! happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Normal ca ma bucur love struck astept asta de cateva luni. Anul nou cred ca il voi face cu prietenii la cineva acasa, iar craciunul il petrec cu familia.

| cranian0000 a răspuns:

Eu o sa stau singur cu iubita mea...

| ToxiCDeatH12 a răspuns:

In the club happy