| Rubi91 a întrebat:

Voi unde faceti sarbatorile si cu cine?

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

In Grecia cu tot familionul in jur de 50 de persoane si iubitul

| ChocaholicBi a răspuns:

Eu cred ca o sa le fac in familie.
De revelion ma chinui intruna sa ii conving sa facem si noi odata in viata o petrecere mai mare! Ma rog! Succes! Funda!

| elasexygagica a răspuns:

Craciunul il petrec cu ai mei pana seara apoi voi merge cu colegii si prieteni la colindat sa facem banilove struck iar cu bani stransi o sa facem o petrecere de revelion nebuna la mine acasa ( ai mei vor pleca ) si o sa ne facem de cap toata noaptea love struck o sa ne imbatam, facem prostioare in patut etc... abia astept love struck dar tu? unde le faci?

| Rubi91 explică:

Eu...cu niste verisori:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu m-am hotarat...mai ales ca am o "gramada" de "prieteni adevarati"

| ChemicalExtasy a răspuns:

Anu asta imi petrec sarbatorile in Franta alaturi de sora mea, mama mea si 1 prietena de familie:X

Bye:*