| ElySa a întrebat:

hee hee ce faceti atunci cand sunteti singuri acasa si va plictisisti? sau daca nu acasa atunci ce faceti cand sunteti plictisiti si sunteti la scoala in timpul orelor ( scoala, liceu nu conteaza scoala sa fie ) sa imi raspundeti macar la una din doua eu am un exemplu de la mine cand sunt acasa ma uit in oglinda si il imit pe fernando ( ca bendeac de la mondenii show laughing ) ce sa mai sunt la pamant asta se stie! rolling on the floor)

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai la scoala cand ma plictisesc ma uit la ceas si ma rog de el sa se miste odata laughing asta in special in orele de franceza.Acasa stau pe calculator - asta nu ma plictiseste niciodata big grin.

| anss23 a răspuns:

Pai in ore daca ma plictisesc citesc sau desenez si uneori poti sa asculti si muzicalaughingDaca sunt acasa ma uit la TV sau intru pe net si cam lucrurile pe care le fac si la scoala...big grinhappy

| Dan a răspuns:

Cand te plictisesti, incearca sa asculti muzica clasica si atunci vei intra in lumea frumoasa, iti recomand muzica de Mozart.

| ElySa explică:

Atunci cand ma plictisesc in clasa incerc sa o fac pe colega mea sa rada eu incep sa rad ca nebuna din nimic si incep sa spun tampeni care nu au sens ( eu mai stau si in prima banca deci pot fi vazuta oricand de aia fac asta doar la orele mai usoare gen : franceza desen engleza acolo unde stiu ca nu prea mi se face observatie) si nu folosesc in timpul orelor niciodata telefonul saptamana asta nici nu cred ca il i-au la mine ca avem inspectie sau il i-au si il ascund in cizma bine ca am picioare subtiri ca sa aiba loc si telefonul telefonul laughing

| unknown_5004 a răspuns:

Paii. la scoala : desenez.ascult muzica, intru pe net, povestesc, citesc si acasa : pe net, la tv, ma joc cu catelu, citesc, ascult muzica, desenez, dansez laughing, incep a. mi face parul big grin a ma machia laughing. nu stiu

| kingiulian a răspuns:

Eu la scoala fac:desenez, ma uit la ceas vb cu clogi prin sms ma joc pe tell fac ceva si sa ma uit in carte la poze big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nici o data sa ma plictisesc in timpul orelor.Acasa si eu imit diverse personaje, se stie, pe sistem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nici o data sa ma plictisesc in timpul orelor.Acasa si eu imit diverse personaje, se stie, pe sistem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nici o data sa ma plictisesc in timpul orelor.Acasa si eu imit diverse personaje, se stie, pe sistem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nici o data sa ma plictisesc in timpul orelor.Acasa si eu imit diverse personaje, se stie, pe sistem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu cum reusesti sa te plictisesti; eu n-am reusit niciodata. Daca nu fac curat, nu ma uit la filme, poate - in cazul tau - sa inveti, m-as duce la un film / suc cu prietenele, as merge la cumparaturi (mici/ mari dupa buget), as avea grija de mine, mi-as intinde parul etc asa ca... Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzicaa.