| Zuzu_3185 a întrebat:

Ce faceti cand exista un moment din viata oricui cand totul se prabuseste, cand toti din jurul vostru vi se par dusmani si prietenii adevarati se dovedesc a fi falsi?puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Capu sus si mergi mai departe! Pe viitor ar fi cazu sa inveti sa iti alaegi prieteni, 8 din 10 te vor fii invidiosi pe tine cand vei fii cu un pass inaintea lor si te vor vorbi pe la spate! Fi tu sociabila, glumea si ai sa vezi ce roz e viata si o sa apara poate si prieteni cu ocazia asta! Daca stai sa te amagesti si sa suferi pentru cine nu merita o sa ajungi poate la depresi si cu psihicu la pamant...

3 răspunsuri:
| edytzzu1 a răspuns:

Nu stiu ce fel de prieteni ai tu, dar un prieten adevarat e tot timpul langa tine. niciodata nu te dezamageste. si referitor la partea in care totul se prabuseste, fi optimista si spera ca totul va fi mult mai bine. nu are rost sa stai sa suferi

| biancasweety a răspuns:

sigh nu'ti ramane decat sa astepti... tipul le va rezolva pe toatebig grinwinkingbafta!happy:*

| Kate80 a răspuns:

Ce poti sa faci? Te resemnezi rolling eyes. Viata merge mai departe, insa are si urcusuri si coborasuri!