| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Ati avut vreodată momente în viaţă când v-aţi simţit singuri,părăsiţi, că totul se prăbuşeşte în jurul vostru?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, când mi-am pierdut părinții!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da...şi probabil voi mai avea astfel de momente.
Vin la pachet cu viaţa - all inclusive.

| mgtow a răspuns:

Acum ma plictisesc de moarte din cauza unui card afurisit care intarzie o luna imi face zilele un calvar.

| mona a răspuns:

Am avut astfel de momente si cred ca majoritatea a avut parte de asa ceva cel putin o data in viata

| foxsilver a răspuns:

Da, m-am simtit parasita aproape de insasi fiinta mea, ca o umbra, eram doar o existență pasivă. Am inceput sa redevin fiinta (vorba poetului) in momentul in care am acceptat ideea ca exista DESTIN, pe care nu intotdeauna si-l face omul cu mana lui.

| Zatharra a răspuns:

Cam da.Da' doar puţinhee heeDacă aşa te simţi tu s-ar putea să te fi pălit depresia sau distimia.Caută pe net simptome şi ai să te lămureşti.
Sau poate treci printr-o perioadă mai dificilă a vieţii tale.Peace!

| Deliα a răspuns:

Nu.

| FuckSchool a răspuns:

Da am avut asemenea momente.