| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce faceti cand ploua afara?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am vazut o gramada de filme si seriale, am citit, stat pe aici, lucrat pe la niste proiecte etc.

| Raven a răspuns:

Deschid fereastra să simt mirosul ploii, mai ales dacă e cu tunete și fulgere

| Andreeush a răspuns:

Mă uit la filmewinking

| SilentRain a răspuns:

Dacă ploua mărunt ies sa fac o plimbare, și cand ploua tare stau și o privesc

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vremea perfectă pentru filme și cărți.

| PumpkinDoll a răspuns:

Ma uit pe geam si ascult muzica la volum mic ca sa se auda ploaia mai tare.

| wpetterssone a răspuns:

Ploaia nu mă oprește să îmi conrinui liniștit programul zilei obișnuit.

| MadalinaCatalina1223 a răspuns:

Stăm în casalaughing))) sau afară la adăpost