| SakuraGirlCuteexD a întrebat:

Ce faceti cand afara ploua?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Ma uit la anime, citesc manga...asta fac si fara sa ploua afara, dar mno. laughing
Sau ies afara si incep sa dansez.Sau stau langa fereastra deschisa si inspir aerul de ploaie.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iau umbrela.

| T0T a răspuns:

Dansez în ploaie.

| zurick a răspuns:

Citesc o carte /Ma uit la un film/Mananc.

| gemeni6226 a răspuns:

Citesc,ascult muzica.

| LePotato a răspuns:

Ascult ploaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ciocolata calda day dreaming

| DeathOfDreams a răspuns:

Când era vară, obișnuiam să stau pe scaunul de pe balcon mereu când ploua. Îmi puneam o pătură pe mine și era liniștitor.
Iar seara, mereu îmi aprindeam câte-o țigară. Deși îmi dădea o stare melancolică, iubeam să fac asta. laughing

| NotMyFault a răspuns:

Privesc cum plouă.

| 私は日本が大好き a răspuns:

Ma uit pe fereastra

| Dededededededede a răspuns:

Ies să mă plimb.