| Dasey a întrebat:

Ce faceti cand sunteti furiosi?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Ascult muzica la pian sau vioarahappy

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma gandesc ca nu am motive sa fiu nervoasa.Si in general stiu sa imi controlez trairile.Ma enervez extrem de greu, rar arat ca sunt nervoasa dar ma razbun uratdevil

| Libelle a răspuns:

Injur persoana pe care st nervoasa bineinteles fara sa ma auda, sh de obicei joc in picioare o perna sh imi inchipui ca acea perna e acea persoanalaughing(stiu ca pare nebunesc dar asa imi descarc nervii:-p)

| Silvia a răspuns:

Plang si ma consum degeaba.

| HBK a răspuns:

Imi aduc aminte ca nu se merita sa imi fac nervi degeaba si sa ma consum fara motiv.

| Ana a răspuns:

Tip sau ma cert cu oricine care imi iese in cale big grin

| PurpleLadybug a răspuns:

Plang de nervi si ma cert cu oricine imi iese in cale si trantesc tot ce am in jur, si eventual imi dau doua palme ca sa nu fiu nevoita sa ma iau de nimeni.
Take carepeace sign

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa mai bine zis nu am chef de nimeni.Si cea mai simpla intrebare care mi se adreseaza mi se pare prosteasca...Si incep sa ridic tonulhee hee

| KidoSmart a răspuns:

Ascult linkin parca

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Din pacate nu ma pot controla... sparg totul pana devin calm. Stiu, nu e bine ce fac, sunt temperamental.

| Green a răspuns:

Depinde de situatie. daca sunt furioasa rau plang. iar daca nu sunt chiar foarte nervoasa, ascult muzica pentru a ma calma sau fac o baie de vreo ora laughing
Dar asta cand sunt singura acasa! Daca e sora mea acasa si vine si ma sacaie cu fel si fel de intrebari imi descarc nervii pe ea, saraca sad. Sau pe altii care imi ies in cale sad

| M3ntosana a răspuns:

Mai mereu sunt furioasalaughinglaughingdin cauza colegiilor din cls... ori ii injur, ori se lasa cu "bataie"laughinglaughinglaughing(doar cu palme, pumni si picioare)laughinglaughingdar nu se ajunge la diriginta, directoare sau spitalhappy dupa cateva min. ne impacam, asa fac oamenii civilizatilaughing

| MixedObsessions a răspuns:

Fak bungi-jumping de la balcon urk scarile sh dau fok la casa sh iar ma arunk rolling on the floor))

| anamariaiuliana a răspuns:

Eu cred ca daca sunt enervata rau ma supar pe mine si incep sa plang

| georgy7165 a răspuns:

cand sunt nervoasa incerc sa ma calmez si vreau sa stau pentru o vreme singura ca altfel ii enervez pe toti si orice intrebare ma irita si tot ce e posibil sa jignesc pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunt nervoasa ma uit la filmulete amuzante pe you tube sau stau pe TPU si ma calmezhee hee.

| bana a răspuns:

Ascult muzica la casti. si beau pana ma trezesc a doua zi fresh x;