| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce faceti? Cum ati petrecut ziua? Eu am luat un 10 la romana, sunt fericita dar si obosita in acelasi timp, voi?

20 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Eu am fost pana la magazin, mi-am luat ceva si am venit acasa, am editat un videoclip cu muzica si l-am incarcat pe YouTube!

| DenisaNicoletaG explică (pentru RareşTPUro):

Foarte frumos.te pup :*

| RareşTPUro a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Te pup si eu!

| Sofer a răspuns:

Am fost la magazin și după înapoi acasă.

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Am fost la scoala, cand am venit spre casa am bagat o bataie cu bulgari si in rest doar am pierdut vremea prin casa

| DenisaNicoletaG explică (pentru August99):

Pai a nins la tine acolo? Si la mine a nins dar un pic de abia daca s-a pus...happy

| August99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

A nins si ieri si alaltaieri happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru August99):

Tare happy

| UzOm a răspuns:

Beau de o oră și ceva pe sticla de energizant la 2L uitându-mă pe TPU și YT.

| Claudiu1905 a răspuns:

Hei, alo, ce-i harmalaia asta, voi stiti cat e ceasul! Aaa, Denisa, scuze, (10) mii de scuze

| Axelrunda a răspuns:

Am cantat la chiatara in ploaie...

| oFrunza a răspuns:

Nu aveti somn? laughing
Altii merg si la serviciu, nu doar la "scoala".

| Anonim1524 a răspuns:

Mi-am trăit viața pînă m-am saturat de ea ^_^^_^.