| Eu4EverX a întrebat:

Ce faceti dragilor:*?

Desi e ora 23.nu mie prea somn...deci ma plictisesc

Ati patit vreo intamplare ciudata sau amuzant >azi:?

Sau mai pe scurt ce ati facut azibig grin

O seara placuta!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Doar vise nebune happy

| marrr a răspuns:

Pai am fost la scoala si luai doi de 10big grin si am aflat ca diriga a vorbit cu dnu director si o sa stea si clasa mea de serviciu pe scoala de acum inaintebig grin(suntem cls a 6-a) si ma bucur mult ca o sa cad de serviciu intr-o zi de miercuri si ma scap de mate 2x, fizica 2x, info, biolaughingbig grin U ce faci?

| marrr a răspuns:

Multumesc Eu4EverX big grinbig grin
Eu ar cam trebui sa citesc :-s si cred ca ies de pe TPU si calculator.Noapte buna tuturorhee hee

| Marii a răspuns:

Nici mie nu mi-e somn. Azi m-am dus la liceu ca sa am de unde ma intoarce acasa, m-am uitat la vreo 2 filme si cam atat, nimic amuzant. happy

| Eu4EverX explică:

Bravo marr pentru cei 2 de 10:X

Eu dupa cum iti spuneam ma plictiesc, ca veni vorba si noi faceam mai demult de servici pe scoala dar acum sa scos, ce pacatstraight face mai pierdeam si noi cateva orehee hee

Eu ar cam trebui sa imi invat putin la latina dar, mie o lenesad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi m-a parasit iubitul meu.inca sufarsad. pur si simplu mi-a zis ca relatia nu merge deoarece nu vreau sa fac sex cu el(am 16 ani). si oricum mie imi pare rau ca era dragut dar nu o faceam niciodatahee heela varsta asta.