| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in pauze la scoala?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Ascult muzica cu amicii si ne distram razand de altii.

8 răspunsuri:
| Ellysa a răspuns:

Eu`, ma joc cu fetelee de la mine din clasa`, alergg`, ma jocc football`, stau si invatt time out`, stauu la caloriferr cu prietenele la o barfaa` :*

| Phantasmagoria a răspuns:

Uneori repet pentru unele ore la care stiu ca ma asculta, alteori ies pe coridor sau pe afara cu o prietena sau ma uit dupa tipu care imi place.laughing

| helpu a răspuns:

Ma duc la magazin sau joc carti sau imi copiez tema happy

| AlexiaClaudia a răspuns:

Barfesc cu fetele,imi mai repet lectia, merg la biblioteca,daca s de serviciu sterg tabla,ascult muzica,mananc, intru pe mess(telefon), ma plimb s.a.

| izzybizzzy a răspuns:

Muuuultelaughing)

| PerfectlyImperfect a răspuns:

O gramada de chestii blushing.
Pai uneori ne ascundem dupa dulap ca sa nu iesim in pauza,si daca ramanem in clasa facem teancuri de banci rolling on the floor.
Cand stam in pauze,povestim diferite chestii,sarim elastic daca nu avem ce face laughing.Ne stropim cu apa, tot ce e posibil blushing.
Doar d'aia e facuta pauza, nu sa stai laughing.

| Cldd a răspuns:

Jucam macao pe porunci...

| crytical a răspuns:

Bulanesc fete,fac panarama, ma mai bat cu vreunu, fumez, mai beau si o cafea, mai ascult muzica, ma mai cert, mai joc o capra..., si la sfarsit in biroul directorului...