| Adryana98 a întrebat:

Voi ce faceti la scoala in pauze?

19 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai de obicei vorbesc cu colegii sau gasim o sticla si jucam adevar si provocare, spunem povesti de groaza.In pauza de 15 minute iesim pe afara si jucam volei sau basket.winking

| Adryana98 explică (pentru TrendyHedgehog):

Aha! Interesant! De curiozitate in ce clasa esti?

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru Adryana98):

A 9 a :d tu?

| Adryana98 explică (pentru TrendyHedgehog):

A 8-a!

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru Adryana98):

Ahaa,bafta la examene! laughing big grin

| Adryana98 explică (pentru TrendyHedgehog):

Ms mult! Succes si tie in continuare!

| Holocaust a răspuns:

Merg la magazin,în parc, citesc, scriu, învăţ, socializez şi eu cât mai pot şi cam atât.

| PunkyA a răspuns:

Eu in pauze vorbesc cu colegii, imi fac temele(de fapt le copiez...), citesc lectia pentru ora urmatoare, merg in parc sau la magazin(ambele sunt in curtea scolii), joc carti, citesc carti, ascult muzica( la casti sau la calculator- la mine in scoala sunt calculatoare cu net in toate clasele)...

| Adryana98 explică (pentru PunkyA):

Cat de tare!

| Xtadelo a răspuns:

Depinde...
-tema
-mananc laughing
-alerg laughing

| daassh a răspuns:

Eu si cu, colegii mei jucam carti.

| Adryana98 explică (pentru daassh):

Si noi am avut o perioada in care in fiecare pauza jucam carti! Eram disperati! Ziceai ca nu am mai jucat carti in viata noastra, dar acum ne-a trecut cu asta!

| daassh a răspuns (pentru Adryana98):

Pai noi din clasa a 9 tot jucam(cruce sau jocul mai bine cunoscut sub numele de 1, 2), chiar si acum in a 12 tot nu ne-am saturat, dar acum e mai greu sa stam la scoala.Succes!

| Adryana98 explică (pentru daassh):

Ms la fel si tie:*

| daassh a răspuns (pentru Adryana98):

MUltumesc.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Depinde ce ore am.
Învăţ. Mănânc. Fac tema.
De multe ori, stau pe pervaz şi râd.

| Gorath a răspuns:

Merg la fumoar.Noroc cu oamenii dezgheţaţi la minte de la mine din liceu, care şi-au dat seama că mai bine ne fac un loc pentru fumat, decât să fumăm pe holuri sau în baie.

| Serban147 a răspuns:

Stau si caut iubita de 1 an caut

| pussycat15andreea a răspuns:

Salut! pai eu in pauze imi bat joc de baieti, atrag atentia tuturor, spun ceva amuzant ma invart(complicat)mai citesc reviste(imi aduc de acasa, cutia postala sau imi mai iau o revista bravi girl sau bravo)...mai invat,mai scriu mai dansez pe o muzica in clasa,mai ascult muzica la casti,mai mananc, mai merg pe afara, pe la magazin, mai fac poze cu colegele, mai stau pe net pe tel si etc.