| Meli2314 a întrebat:

Hei,voi la scoala in pauze ce faceti?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi scutur cocoselul

| 愛日本 a răspuns:

Ascult muzica
Ma uit pe geam
Merg afara cu prietenele
Merg la magazin
Stau pe hol
Invat japoneza

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fumez o tigara, mai stau la taclale cu colegii, cu directorul, imi pregatesc materialele pentru ora urmatoare...Ce altceva sa fac? Sunt doar 10 minute!

| KamaSutra a răspuns:

Pai ori la magazin, ori pe la alte clase, ori stau in banca si radlaughing

| KDily a răspuns:

Mananc,povestesc cu colegii, merg la magazin, merg la baie, ma uit la colegi cum joaca cruce(eu habar n-am dar nici nu vreau sa am)si astept cu nerabdare sa treaca minutele sa fiu cat mai aproape de a pleca acasa big grin

| Ioonela a răspuns:

De obicei mananc in pauze laughing
Mai repet daca am lucrare, ma duc la patiserie si ma joc cu colegul din fata laughing cam asta fac.

| KillMePlease a răspuns:

nimic interesant...
ascult muzica sau vorbesc cu colegii de clasa (sau de scoala)
In 10 minute nici nu prea ai ce face... Uneori incerc sa dorm, insa fix cand incep sa intru si eu in lumea viselor suna clopotelul.

| AirănMeidăn a răspuns:

nu stau mai niciodata in sala, merg si stau cu niste prieteni din alte clase

| Sociopat a răspuns:

Ascult muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult manele live.

| doreal a răspuns:

Stau in banca si invat, ori imi fac temele laughing, ori povestesc cu vreo colega. Nu prea ies afara ca de cele mai multe ori ajung jignita de cei mai mari, si nu prea ma simt bine :/.

| kyliejenner a răspuns:

Socializez

| TheWalker11 a răspuns:

In 10 minute nu prea ai ce sa faci..mai ies pe afara sau ma duc in alte clase... sau stau in banca.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sa stau sau sa vorbesc sau sa joc fotbal big grin

| hamsterita29 a răspuns:

Ies cu fetele pe afara, mergem la magazin sau repetam daca avem test sau ceva

| Elisabitaaa a răspuns:

Mă joc pe telefon