| louis3 a întrebat:

Ce faceti in vacanta?big grin(eu ma duc la bunici)

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Lenevesc cat pot de mult, pentru ca am planuri mari pentru semestrul doi.big grin

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In vacanta ori plec undeva, in functie de perioada, ori stau acasa si ies zilnic in oras cu prietenii.

| arysa a răspuns:

Stau acasa, ma uit la tv, pierd timpul cu nimicuri, o sa mai citesc, sa ies in oras, la shopping si fac o mica excursie la Bucuresti.

| Marii a răspuns:

Chiar nu stiu, nu-mi prea place sa-mi fac planuri. Dar cred ca tot ce-o sa fac o sa fie sa merg la patinoar, sa ies la o bulgareala, sa stau pe net si sa citesc. happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu ma duc la munte :X cu, colegii happy

| Alisa a răspuns:

Pai avand in vedere ca nu ii am pe prieteni alaturi(deoarece ei sunt in romania si eu in alta tara), imi voi pcupa timpul mergand la inot, la gimnastica, stand cu familia acasa, iesind in oras, si stand pe mess. etc. love struck

| DeNyyy a răspuns:

Stau pe noul meu laptop si plec in excursie la Paltinis

| Marian™® a răspuns:

Stau pe TPU love struck

| inghetsatacufistic a răspuns:

Ies cu prietenii non`stop laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu voi sta acasa, voi merge pe afara la bulgareala :X:X, voi mai iesi cu prieteni, si cred ca seara si dimineata, voi sta pe TPU.