| unbaiat_2826 a întrebat:

Ce faceti la varsta de 22 atunci cand simtiti ca totul din orce punct de vedere dragoste, carieră, prieteni, familie... nu mai are nici un rost?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Îmi văd de drum şi încerc din răsputeri să îmi construiesc un viitor. Îmi schimb anturajul, continui căutarea persoanei potrivite şi dacă familia nu mă sprijină, asta e! Dacă e vorba de tine, eşti tânăr, ai toată viaţa înainte! Aş continua cu siguranţă lupta şi nu aş apela la ''cea mai uşoară metodă'', şi anume sinuciderea.

3 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Eu in locul tau m-as bucura ca totul este bine

| Malphas a răspuns:

Încerc să le găsesc un rost. Scopul tău este să fii fericit, deci încearcă să eviţi rutina, să găseşti ceva ce îţi face plăcere. Îţi recomand o carte: Veronika se hotărăşte să moară de Paulo Coelho. E mediocru scrisă, dar cred că te va ajuta într-un fel. Multă baftă, şi amiteşte-ţi, o viaţă ai!

| Andrei233 a răspuns:

Respiri adanc si o iei de la capat happy