| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce faceti pe mess, cand va plictisiti? ( ofer fundita pentru raspunsuriile inteligente, nu pentru prostii)

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Buna! Imi caut altceva de lucru, intru pe TPU sau ascult muzica, ma uit la fim etc.Sunt zile in care nu intru pe mess, doar daca este nevoie sa-mi citesc e-mailurile.by`

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De obicei nu prea bag lumea in seama pe mess...ma baga ei pe minebig grin. Dar in situatii critice, bag si eu unul altul in seama, mai vorbesc cu un prieten. Daca nu, pe TPU nu prea ma plictisesc.big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu nu pot să înţeleg acest "mă plictisesc pe mess". De ce trebuie să stau pe mess? Şi de ce chiar dacă mă plictisesc nu pot să schimb asta şi continui să stau pe mess? Poate din cauză că intru prea rar, stau prea puţin. Eu zic să îţi cauţi altceva de făcut (mai citeşti o carte, faci curat, găteşti, pictezi, te plimbi, povesteşti faţă-n faţă cu prietenii) şi să te ocupi mai mult de viaţa reală decât de cea virtuală. Te vei trezi singură şi nu vei şti de ce...

| JeSa a răspuns:

Buna!, uneori sa "sparg" asa zisa plictiseala incep sa reorganizez o conferinta asa consider ca imi ies si din starea initiala!, Ok, pa, pa!

| viatadecacatt a răspuns:

Cand stau pe mess si nu ma baga nimeni in seama, incerc sa ii bag eu:). iar in afar de mess ma uit la poze pe hi5, las comentarii, stau pe TPU, fac teste pe www.prieteni.ro,ma uit la Alice pe protv:X si etc.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De obicei nu prea vorbesc pe mess.
intru pe calculator doar ca sa ascult muzica si asa intru si pe mess.
iar cand ma plictisesc ascult muzica si intru pe TPU sau vad un filmwinking
kiss

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Poi cand ma plictisesc si nu ma baga cineva in seama ii bag eu sau intru pe diverse situri cu id'uri si incerc sa comunic cat mai mult sau uneori vb cu mine rolling on the floor) asa imi rezolv mai simplu problemele laughing.

| sHock a răspuns:

Pe mess...de obicei vb cu prietenul, pana ma plictisesc d vb si cu el...si apoi ma pun sa dorm.

| Alecsandraa a răspuns:

Neaparat pe mess?
Deci hai sa vad... Vorbesc cu niste prietene, sau daca nu sunt online, imi schimb poza de la avatar, caut statusuri sau emoticon-uri big grin idem silvia : cand ma plictisesc teribil, TPU la putere laughing

| buburuzaucigasa a răspuns:

Intru pe net si ma uit la clipuri comice ceva de genu:http://www.youtube.com/watch?v=SEu0bgX-rQM =))=))=)).

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu prea ma plictisesc pe mess.tongue
Cand ma plictisesc... daca ma plictisesc intru pe TPU.
sau postez ceva pe blog.:d

Tu ce faci?

Deyutzza:*

| ZuuZaaA a răspuns:

Poi...de fapt nu face " pe mess" cand ne plictism... facem mai multe in timp ce stam si pe messenger
De exemplu...ascult muzica, vorbesc pe TPU, ma mai joc si metin etc.big grin
P. S.:asta in caz ca ma plictisesc si nu vorbesc cu nimenitongue
Bye-bye:*

| ZuuZaaA a răspuns:

Facem*

| pysyuctzza a răspuns:

Hmm? asc muzica, hi5, netlog, my space, facebook, TPU, youtube, sau dau massuri cu bancuri pe yahoo, de obicei lumea se distreaza si mai incep conversati, incerc sa sparg parole sau caut id-uri pe http://detectinvisible.com;) distarctie placuta;)

| Mihai_6663 a răspuns:

Eu unu cand nu am ce face pe mess (ceea ce se intampla des pentru ca nu sunt prea vorbaret) ma uit pe youtube si imi aduc aminte ce era vara la costinesti...mai ales animatoarele alea :X ...sau la motoare tot pe youtube.
In caz ca vreau sa ma relaxez ma uit la tv pe Discovery-uri sau la desene laughing (cele mai relaxante. recomand)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb poza de la avatar, mesajul de la status, mai sterg cate unul din lista, ma mai sterg din lista cate unuia. De astea fac. Da-s prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc chestii de pe wikipedia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai deschid radmin si incerc sa mai sparg calculatorul cuiva(dupa incep sa ma distrez
)laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc dar tot ma plictisesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc dar tot ma plictisesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc dar tot ma plictisesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc dar tot ma plictisesc

Răspuns utilizator avertizat
| danutza91 a răspuns:

Pai intru pe Hi5 la vizitatori, pe TPU sa mai raspund la cateva intrebari, ascult muzica si din pc-ul meu si de pe you tube sau incep sa modific poze tongue