| PufarinaXD a întrebat:

Ce faceti pe net cand va plictisiti de mess, facebook? Plz sugestii!

Răspuns Câştigător
| BeibbG a răspuns:

Caut melodii noi, mai arunc o privire pe la "Actualitatile mondene"hee hee, ma uit la desene animate funny.thinking, ma uit la filme de groaza, privesc fenomene stranii laughing devil, fac teste online, ma joc jocuri cu masinihee hee [ chiar daca sunt fata laughing ], caut statusuri toata ziua laughing, ma uit ce intrebari noi mai sunt pe TPU. thinking, joc Metin laughing, joc Conquiztador laughing. Sunt multe lucruri! laughing) :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară de citit, scriu pe TPU.
Pa, pa.

| AlinaaAli a răspuns:

Uita-te pe youtube la plasa de stele si mai razi
citeste bancuri
uita-te la videoclipuri
citeste o carte
joaca conquiztador online, carti online
joaca remi online
raspunde la intrebari pe TPU
etctongue

| alexpr2000 a răspuns:

Stau pe mess si facebook laughing

| jonhy_8693 a răspuns:

Ascult muzica si stau pe TPU

| MLSS a răspuns:

De exemplu acum ma plicti p mes face book. asa ca mai scriu pe aici prin TPU.thinking si ascult muzicaaasmug mananc bombonele si sunt supilaughing
ma mai uit pe siteuri cu vedete cine ce a mai facutthinking plictiseala.tongue succes:*