| didi12 a întrebat:

Ce faceti, TPU? Eu stau si ma plictisesc, la mine ploua.sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La mine e vreme frumoasa dar nu am cu cine iesi afara si stau pe internet ascultand niste melodii romanesti.

6 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Salut! si la mine a plouat toata ziua,asa ca ofer raspunsuri, folositoare, sper eu si downloadez intre timp niste filme! acum ma pun sa ma uit la "life as we know it"! baftahappy

| AlexyLuvvU a răspuns:

Si eu ma plictisesc desi la mine nu ploua (incahee hee) Ca sa nu te mai plictisesti poti sa asculti muzica sau sa te uiti la un film happy Sau poti chema niste prieteni (care stau in apropiere) sa va jucati ceva sau sa mai vorbiti, trece mai repede timpulwinking

| Sombrero a răspuns:

Si eu ma plictisesc momentan, dar la mine nu ploua.

| Mayar a răspuns:

Si la mine ploua, mai devreme a plouat cu galeata. maine merg la nunta si mi-e groaza ca nu am reusit sa-mi fac programare, parca mie urat sa merg la nunta asta pentru ca toti invitatii vor fi cu ochii pe mine sa iti scoata vorbe rele, Ohh Doamne!

| Rebeca_5235 a răspuns:

La mine nu ploua ca sunt in casa tongue

Serios vorbind si la noi ploua si e naspa tare sad
Ma plictisesc, dar asta e ne descurcam ce sa facem.
Hai ca sun 2-3 amici sa venim sa dam un poker sau ceva:*

sa te distrezi daca poti pe vremea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si aici ploua, dar este super cald si insorit afara in acelasi timp :X.
In fine, nici eu nu stiam ce sa fac asa ca mai intai a facut niste poze la ce se vede afara, apoi am citit ceva si acum vreau sa ma uit la un film. Poti sa faci si tu ceva de genul asta.
Sper ca te-am ajutat! >big grin