| cristime a întrebat:

Ce faceti vara asta? Eu am impresia ca o sa ma plictisesc, toata lumea pleaca si ma lasa singur crying.

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Off, Criss, ce mă fac eu cu tine?! kiss. În primul rând, nu fi negativist. În al doilea rând, există multe cărţi frumoase în bibliotecă şi la librării, televizorul încă mai funcţionează şi ştim cu toţii că sunt şi emisiuni sau filme care merită văzute. Du-te pe la bunici, cred că ei au rămas acasă. Cum am spus, o vacanţă în lumea cărţilor e bună din când în când. Poţi încerca chiar să faci mâncărică, eu ştiu?! Te-am pupat.
Numai bine,
♥. Andreea. ♥

| JustMe a răspuns:

Si eu am avut o vara asasad Toata lumea era plecata si am inceput sa fac un sport, m-am imprietenit cu aia de acolo, am mers cu ei in cantonament. O fost fainhappy

| darkeyes a răspuns:

Hmmmm. Eu nu am impresia ca o sa ma plictisesc.Pt ca asta si fac.Ma plictisesc enorm.Toata lumea ma plictiseste.Ma uit pe geam ma plictisesc.Vad caldura asta nesuferita si ma plictisesc enorm. Ce n`as da sa iceapa sa ninga dintr`o data asa...
Vrei sa ne plictisim impreuna smug? laughing

| Daniella13 a răspuns:

Atata timp cat afara e urat si ploua, da ma plictisesc si eu! Iar daca nu, ies afara bineinteles, merg in vizite si mai astept o luna si un pic si merg la mare, apoi vin zilele orasului, mai iarasi cateva vizite si gata vacanta laughing

| gabryel a răspuns:

Vara asta cred ca ma voi angja, iar apoi cand vin de la munca ma balacesc in butoiul cu apa pana mi-se zbarceste pielea, iar duminica un gratar si cativa litri de bere rece. Si in mare cam atat.

| Anna98Anna a răspuns:

Eu inca nu stiu ce o sa fac vacanta asta, sau daca merg undeva.

| Zuuuuz a răspuns:

Neh asa e la inceput. o sa vezi ca peste putin timp o sa incepi sa te distrezi si o sa uiti notiunea timpului.eu de exemplu nu imi fac nici un plan.si uite ca am fost invitata la cluj pentru toata saptamana si o sa ies cu prietenii cu cortul o sa merg la o prietena in jud. Bihor.chestii din astea big grin nu cred ca o sa imi ajunga toata vacanta.