| Nesquik_8060 a întrebat:

Ce faci atunci cand vrei ceva sau pe cineva si nu poti sa ai? Atunci cand simti ca numai poti sa lupti.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ma incapatanez sa lupt in continuare

| BlueBird a răspuns:

Nu exista niciodata " nu pot" ci nu vreau oricat de greu lupti pana la finalul ...ala stii u ohappy

| Adellee a răspuns:

Daca esti timid/timida nu prea poti sa faci nimic.daca esti curajos/curajoasa si daca te tine trebuie sa lupti pana la capat indiferent de ce obstacole vei intalni.dar daca persoana dupa care suferi nu este cea potrivita nu are rost sa continui.poti sa iti dai seama daca este pers. potrivita dupa felul cum se comporta cu tine. daca iti acorda atentie, daca te baga in seama etc.happymult tupeu ca in viata asta o sa ai nevoie din plin de asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerc să caut pe altcineva, să îmi îndrept atenția către cineva cu care aș putea începe o relație de prietenie. Sunt mulți băieți, suficienți iar eu sunt oricum tânără.