| Yosii a întrebat:

Vreau la scoalaaa. cum sa fac sa treaca timpu mai repede? laughing)

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

laughing eu nu stiu cum sa fac sa nu treaca timpul :-s si tu laughing

5 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Daca vrei asa mult la scoala pune-ti un cort in curtea scolli. Dimineata la prima ora o sa fii prima acolo.Sau daca vrei sa fii inauntrul scolii, te poti angaja ca femeie de serviciwinking.
Decizia e a ta.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Da,nu e nevoie sa'mi explici, ca ma prinsesem, stai calmaoh go on.Nu ma prind greu, so stay chill.

| Yosii explică:

Eu sunt invers laughing)))

| Yosii explică:

laughing faza era ca: ma plictisesc acasa rolling on the floor

| Rosiilabucata a răspuns:

Fa ora haioasa eu mananc seminte intimpul orei de mate si spun Hai la seminte prajite si in timp ce eu rand cu colegi ora trece mai repede