| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa-mi treaca timpu mai repede pana la craciun?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înseamnă că nu ai preocupări!
Nu duce viață sedentară.
Pa, pa.

| FerLin a răspuns:

Bucurandu-te ca inca esti inainte de Craciun iar el urmeaza sa vina, in loc sa fii deja dupa Craciun cand totul s-a terminat pentru anul asta! happy Pentru ca viata e fragila si scurta, nu cruda!

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu mai e mult...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Vodka,raspunsul la toate intrebarile.

| m1xa3la a răspuns:

Iesi cu prietenii seara iar ziua cu iubita sau gasesteti o ocupatie... something like fotbal, du-te la un biliard

| NoNameexd a răspuns:

Incearca sa te preocupi de scoala.invata bine pana vine vacanta si o sa vezi ce repede trece timpu.winking

| MadaZuza a răspuns:

Nu prea poti... dar mi-ar folosi si mie aceste raspunsuri. Mai bine Nu te mai gandesti si te ocupi de altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omoarati timpul la TV, merge 100%.

| seen a răspuns:

O combinatie ceva ocupati timpu cu ceva si o sa ti se para ca trece mai rapid
Ps nu poti accelera fusul orar

| greatLOL a răspuns:

Nu ai cum.