| Valentina0147 a întrebat:

Ce faci cand inima iti spune ceva, iar mintea iti spune altceva? happy

10 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Alege inima.
Eu degeaba vorbesc pentru ca deatatea ori puteam sa aleg cu inima si am ales cu minteax( Acum imi pare rau...

| Fineness a răspuns:

Cand in mine se lupta sentimente contradictorii, aleg ce anume imi este favorabil.Deci, aleg rationalismul, adica ce spune mintea.Mai tarziu as putea regreta...

| LadyBee a răspuns:

Intodeauna sa asculti ce iti spune inimabig grin

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Eu de obicei ascult inima...ca dupa aceea imi pare rau ca nu am luat ce imi spunea inima (un exemplu).
Sper ca te-am ajutat. Mult noroc!

| LoveeYouuSweety a răspuns:

Ascultii inimaa love struck.

| Antisistem11 a răspuns:

Asculti inima happy mintea le face dar inima le trage

| BBg a răspuns:

Lupti si vezi care castiga

| bLacKBuTteRfLy_4749 a răspuns:

Mereu am ales ceea ce mi-a spus inima... dar nu mereu a fost totul ok, caci dupa mintea m-a presat, m-a facut sa regret alegerea. Si pana la urma, reusesti sa te resemnezi in ambele cazuri. deci, fa cum crezi tu. Eu prefer sa las ca totul sa vina de la sine, deci prefer inima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Risti si speri ca o sa iasa bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îti urmezi inima.love struck