| AnneAna a întrebat:

Ce faci cand mama te anerveaza la culme cand te enerveaza ATAT DE RAU incat iti vine sa pleci departe departe departe! habar n-am ce sa fac... deja ea si-a pus mancarea la incalzit la microunde si eu am pus cu vreo 2 minute mai mult, haha, o sa ia foc laughing... sugestii ca eu ard aici de furie

Fundita pentru cele mai bune

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cred ca te a rasfatat mai mult decat trebuie!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dau una si revii la realitate lasand nervii de adolescent la oparte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inchid in camera si o injur in gand! O enervez si pun manele ca sa ii stric buna dispozitie.Fac mizerie si o i-au la misto. :]]

| zozoMik a răspuns:

Paii..calmeaza-te.spune-ti ca nu merita sa te obosesti pentru nimeni, sa te enervezi, chiar daca e maicata, nu o lua in seama....asa sunt mamelelaughing

| DeyutzaDeea a răspuns:

Inchide-te in camera si fa ceva sa iti descarci nervii, cum ar fi arunca cu chestii, dar te avertizez ca asa o vei cam enerva, sau injur-o in gand sau nu o baga in seama, deoarece asa sunt mamele intodeauna : ENERVANTE. Poti sa i-o si spui daca vrei, dar nu se stie cat de bine va reactiona laughing