| Smile_Sanzzy_1997 a întrebat:

Ce faci cand un baiat dragut se pune in autobuz chiar langa tine?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îl întreb unde a pierdut-o pe mami şi dacă ştie drumul spre casă.

| Holocaust a răspuns:

M-as comporta cu el ca si cu orice alt necunoscut. Daca initiaza el o conversatie, e okay, ii raspund cu aceeasi moneda, dar n-o sa ma vezi pe mine niciodata facand primul pas.

| Paulla a răspuns:

Slabe şanse să mă vezi pe mine în vreun autobuz, dar oricum, aş începe o conversaţie.

| Dariusuu a răspuns:

Il poti privi.

Ai putea sa il intrebi unde coboara. De ce nu?

Asa poate deschideti o conversatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu el. Scurt si la subiect..doar ai grija ce date personale ii dai..in rest nu vad nici o problema

| ayosmdk a răspuns:

Fi tu insati
Nu e mare chestie, e si el tot om

| duuh a răspuns:

Spune-i cam cati copii ai vrea sa ai cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| xLove a răspuns:

Daca e strain, e bine sa nu vorbesti cu el. Nu poti sti ce personalitate se ascunde in spatele acelui ''baiat dragut''. Daca tu crezi ca e bine sa vorbesti cu el, nu are nimeni nimic in potriva! Vorbeste cu el, faceti cunostinta!

Numai bine!

| gabytzu298 a răspuns:

Nus...
Dar dca iti place de el dai un semn ca sa faca el primul pas dca nu vr sa il faci u
Sper ca te-am ajutat

| DanielaCarolina a răspuns:

Nu stiu! Incerci sa comunici cu el!