| mileyselydemy a întrebat:

Cum faci sa te imprietenesti cu o persoana? Nu genul de prietenie fata-baiat ci fata-fata. Dau funda!

2 răspunsuri:
| sara18 a răspuns:

Sa fii tu insati si sa descoperi ce aveti in comun, deoarece asa o sa puteti comunica pe parcurs

| Madeleine123 a răspuns:

Buna mileyselydemy! In primul rand,trebuie sa fi sigura ca vrei sa fi prietena cu acea persoana. Dupa acea,incepi sa vorbesti cu ea,sa descoperi lucruri comune si prieteni comuni. Cerei numarul de telefon,messengerul,Facebook-ul,daca are, si propune-i sa va mai intalniti. Poti sa o intrebi ce muzica asculta, filmele preferate, daca are fratii sau surori, etcetera. Xoxo. Succes, draguto!:*