| IulyMoldova a întrebat:

Ce faci cind esti indragostit?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma duc acasa si dorm.

| DNSK a răspuns:

Ce nu-si imagina nimeni, nici macar tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam aceleaşi lucruri pe care le face şi o răţuşcă neîndrăgostită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi storc nervii gandindu-ma la ce trebuia sa fac si la ce o sa fac si intr-un final apare neprevazutul si tot ganditul meu s-a dus naibii.

| Madayna a răspuns:

Cand esti indragostit radiezi de fericire, nu te mai supara nimic din ce inainte te supara, plutesti de fericire happy

| siquic a răspuns:

Pai daca esti indragostita de cineva urmarestel sa vezi daca reactioneaza mai ciudat cand te vede sau vorbesti cu alti BAIETI tongue daca reactioneaza ciudat du-te si zii ca iti place de el si poate BAM! Te-ai facut cu iubit! laughing

Fundita? kiss

| Ubitzik a răspuns:

Cand esti indragostit, simti fluturasi in stomac laughing
Esti mereu fericit si cam aerian.
Trebuie sa incerci sa vorbesti cu acea persoana. Este posibil sa fie sentimentul reciproc.

| SweetGirl1000 a răspuns:

Eu,cand sunt indragostita, sunt foarte aeriana, nu ma pot concentra la nimic;
happy Fundaa?