| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faci daca visele toate pe care le aveai în viața ti s-au năruit?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Produc altele

| Apokales a răspuns:

Ai doua variante. Te razbuni pe toti, pe soarta, Dumnezeu, cei de langa tine care te-au retinut, pe omenire in general, asta depinzand si de problemele pe care le-ai intampinat in a-ti indeplini visele. Sau accepti toate rahaturile si mergi mai departe, accepti ca este vina ta si incerci sa schimbi asta, iti creezi alte vise pe care sa le urmezi.

| Floridori a răspuns:

Mereu iti poti construi alte idealuri sau le poti reconstrui pe cele care s-au naruit.
Posibilitatile omului sunt nelimitate, limitele le punem doar noi.

| peperonies a răspuns:

Visezi chestii mai realizabile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum spunea un scriitor, viata te lovește de 7 ori, tu te ridici de opt. E ca la box, o încasezi, dar o dai și înapoi

| UnDiavol a răspuns:

Cat timp trăiesc n-am pierdut nimic și nu schimbă nimic