| SERIOUX a întrebat:

Ce faci in momentul de fata? cel mai inteligent raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Mananc un sandvis si raspund pe TPU. happy

10 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Asc  musik... tu? funda

| rockelle75 a răspuns:

Iti citesc intrebarea...si acum iti raspund laughing

| AnonimA a răspuns:

Ma gandesc ce rasp sa iti dau tie

| SyMy24 a răspuns:

Ma gandesc la nemurirea sufletuluitongue si stau pe TPUhappy

| Angel_4421 a răspuns:

Visez la ceva ce nu am.sadIti rasp tie pe TPUlaughing

| angeltyo a răspuns:

Inteligent in ce sens? Oricum, ar fi, eu ascult muzica si ma gandesc la viitoarele concerte. Ah, si iti raspund la intrebare. Tu ce faci?happy

| Ixchel a răspuns:

Ma usc pe par si ma gandesc daca mai incolo sa ies in centru cu o prietena.

| Andreea_1209 a răspuns:

Citesc(din pacate)
imi fac temele
ma joc pe calculator
ascult muzicaa

| valiblonda1 a răspuns:

Pai ce fac eu in momentu de fata
stau pe TPU si raspund la intrebarile puse de voi si imi adum struguri de pe farmville

| TheLostInTheDark a răspuns:

Puey...asc muzica, vb p mess si rasp intrebarii tale[momentan]j ma mai gandesc dka s ies in parca sau l malltongue:]