| MakeACookie a întrebat:

Credeti in fenomene paranormale? ( fantome etc ) Daca da de ce? Daca nu de ce? cel mai "inteligent" raspuns primeste funda happy

2 răspunsuri:
| GreenVegas a răspuns:

Da, fantomele as putea spune ca existawinking
Daca vrei sa te convingi, lasa o camera de filmat, niste microfoane in locul unde crezi ca ar avea loc activitate paranormalahee hee

| Mihaelutza23 a răspuns:

Da,cred.Pentru ca intr-o zi am vazut una era un,,el,, de fapt, prima data cand l-am vazut m-am speriat si am tipat, dar in cele din urma am ajuns sa fim buni prieteni, iar intr-o zi cand a venit verisoara mea la mine si a si dormit, de dimineata cand m-am dus sa pregatesc micul dejun verisoara mea mi-a spus ca a vazut o umbra, dar eu am intrebat-o daca nu trecuse pe acolo cineva din casa si ea a zis ca nu.Eram odata si in baie cand mi s-a stins dintr-o data lumina, apoi cand am spus ca dau cu aghiasma prin casa s-a aprins, dar dupa cateva saptamani,, el,, mi-a zis ca pleaca in lumea de dincolo si nu l-am mai vazut...